Yje jo aktivYje jo aktivYje jo aktivYje jo aktivYje jo aktiv
 
Dita e pare
 • Mberritje ne Tirane
 • Takim me guiden tone dhe transferim ne hotelin Chateau Linza me 4 yje. Eshte 10 minuta nga qendra ne kembet e kodres se Linzes nga ku mund te shikohet e gjithe Tirana.
 • Rruges per ne hotel do tju tregojme vendet interesante te qytetit.
 • Rregjistrimi ne hotel
 • Darke dhe fjetje
 • Nqs kemi kohe (psh fluturimi juaj ishte ne mengjes ose dreke) vizite ne muzeun kombetar.

Dita e dyte
 • Mengjes ne hotel
 • Nisje per ne Kruje, vizite ne keshtjellen e qytetit dhe muzeun e famshem.
 • Dreke ne restorant.
 • Nisje per ne Shkoder, vizite e kalase se Rozafes dhe te qytetit qe eshte me interesanti ne veri te Shqiperise.
 • Darke dhe fjetje ne nje hotel me 3 yje ne qender te qyetit

Dita e trete
 • Mengjes ne hotel
 • Nisje per Durres, qe eshte 36km larg Tiranes. Vizite ne keshtjellen e qytetit, Amfiteatri dhe mozaiku i famshem “E Bukura e Durresit”
 • Dreke ne restorant
 • Nisje per ne vlore dhe shetitje ne rrethinat
 • Darke dhe fjetje ne nje hotel me 3 yje buze detit

Dita e katert

Mengjes dhe nisje per ne aeroport.
Albtourist.net - 2021