Yje jo aktivYje jo aktivYje jo aktivYje jo aktivYje jo aktiv
 

Mali i Robit Resort perbehet nga 45 apartamente dhe 5 vila. Apartamentet kane nga 2 mjedise fjetjeje, salle ngrenjeje me kuzhine, banjo dhe ballkon dhe jane me se te pershtatshme dhe te rehatshme per nje familje. Te tera dhomat kane ajer te kondicionuar, telefon, minibar si dhe televizjon me ngjyra dhe satelit.

Restoranti ofron nje menu te gjere me pjata te ndryshme tradicionale dhe internacionale si dhe ushqime te lehta per ne zonen e pishines.

FACILITIES:
 • Fjetje ne 5 Vila .
 • 45 apartmente (2 dhoma fjetje, 2 banjo, dhome ndenje, salle ngrenje dhe kuzhine dhe ballkon)
 • Suita
 • Salle force
 • Restorant& Snack Bar
 • Pishine e hapur
 • 2 Fusha tenisi
 • Disko & Karaoke
 • Salle Konference
 • Ajer i kondicionuar

SHERBIME:

 • 24 ore recepsion
 • Sherbim ne dhome
 • Parking
 • Sherbim zgjimi
 • Telefon
 • Internet
 • TV
 • Pastrim robash
 • Transportim
 • 24 ore roje

------- Klikoni ketu per te rezervuar----------

Cmimet (ne Euro)

 

Stina Ulet  

Normale   

Stina Larte  
Dhome Teke BB 90 100 110
Dhome Dyshe BB 100 110 130
Apartmente (2 dhoma gjumi , 2 banjo, dhome ndenje, salle ngrenje dhe kuzhine, ballkon) 150 170 190
Dhome mbreterore BB 130 140 150
Vakt extra 10 10 10
Personi trete % 30 % 30 % 30

Stina Ulet 15/10-15/05
Normale 15/05-15/06 & 15/09-15/10
Stina Larte 15/06-15/09


Shenim:
 • Femijet deri 4 vjec nuk paguajne.
 • Femijet 4 deri 12 vjec paguajne 50% nqs rrijne ne dhomen e prinderve.
 • Mengjesi dhe taksat jane te perfshira ne cmim.
Albtourist.net - 2021