Paketa Turistike

Paketa Turistike
Yje jo aktivYje jo aktivYje jo aktivYje jo aktivYje jo aktiv
A do te dish cfare lloj turistash vizitojne Shqiperine? Shume bukur, tani mund ta marresh vesh pa kerkuar shume. Kombet e Bashkuara kane sponsorizuar nje kerkim me te dhena interesante. Ne anketa jane pyetur vizore te ndryshem qe nuk jetojne ne Shqiperi ne moshe madhore.

Leggi tutto...

Yje jo aktivYje jo aktivYje jo aktivYje jo aktivYje jo aktiv
Kurrë nuk e kisha menduar të shkoja në Shqipëri. Kush do ta bënte pas shkrimeve jo shumë pozitive të Paul Theroux. Ideja ime ishte vetëm një javë me diell në Korfuz. Por Korfuzi nuk është se më ngjiti shumë, kushtu pas dy ditësh dola nga hoteli dhe u nisa për në port.

Leggi tutto...

Albtourist.net-i nuk ka lidhje me agjensite e meposhtme. Ato jane vendosur thjesht si informacion.
Nqs doni te shtoni agjesi te tjera (falas, pa pagese) ose te korrigjoni informacionin ketu ju lutemi te na kontaktoni.

Leggi tutto...

Albtourist.net - 2021