Për të mirëpritur mysafiret tane nga larg ofrojmë çmime të arsyeshme në 21 dhomat e hotelit së bashku me 45 apartamentet e pajisura me nga 2 dhoma fjetjeje, 2 banjo, dhome ndejtjeje, kuzhine dhe ballkon. Ndërsa për të fturarit nga Tirana minibusat tanë janë të gatshëm tju asistojnë në transportim.
Shpresojmë që me ambjentin e ngrohtë dhe kuzhinën e larmishme të restorantit tonë dykatësh në Chateau Linza ku mbizotëron pamja e kryeqytetit që shtrihet në këmbët e Dajtit, të ndihmojmë vazhdimin e diskutimeve nëpër sallat nën një frymë më produktive dhe shoqërore.

FACILITIES:
 • Fjetje ne 5 Vila .
 • 45 apartmente (2 dhoma fjetje, 2 banjo, dhome ndenje, salle ngrenje dhe kuzhine dhe ballkon)
 • Suita
 • Salle force
 • Restorant& Snack Bar
 • Pishine e hapur
 • Fushe tenisi
 • Disko & Karaoke
 • Salle Konference
 • Ajer i kondicionuar

SERVICE:
 • 24-ore recepsion
 • Sherbim ne dhome
 • Parking
 • Sherbim zgjimi
 • Telefon per thirrje lokale dhe internacionale
 • Internet
 • TV
 • Lavanderi
 • Transport
 • 24 - ore siguri etc.

------- Klikoni ketu per te rezervuar----------

Per me shume informacion http://shqip.chateaulinzahotel.com

Cmimet (ne Euro)

 
 

Stina Ulet  

Normale   

Stina Larte  
Dhome Teke BB 90 100 110
Dhome Dyshe BB 100 110 130
Apartmente (2 dhoma gjumi , 2 banjo, dhome ndenje, salle ngrenje dhe kuzhine, ballkon) 150 170 190
Dhome mbreterore BB 130 140 150
Vakt extra 10 10 10
Personi trete % 30 % 30 % 30

Stina Ulet   15/10-15/05,  Normale  15/05-15/06 & 15/09-15/10, Stina Larte 15/06-15/09

Shenim:

 • Femijet deri 4 vjec nuk paguajne.
 • Femijet 4 deri 12 vjec paguajne 50% nqs rrijne ne dhomen e prinderve.
 • Mengjesi dhe taksat jane te perfshira ne cmim.