Hotele ne Tirane

Lista e hoteleve ne Tirane me 3,4 dhe 5 yje.
Yje jo aktivYje jo aktivYje jo aktivYje jo aktivYje jo aktiv

{mosimage}Hotel  Doro City është i pozicionuar afër rrugëve kryesore në Tiranë, 5 minuta larg qndrës dhe vetëm 15 minuta larg nga Aeroporti " Nënë Tereza" . I pajisur me 53 dhoma, 4 salla konferencash me një kapacitet prej 15 deri në 100 persona, ka parkim , wireless internet dhe një staf miqesor, i sjellshëm dhe që zoteron shumë gjuhë te huaja.

Në hotelin tonë, ju do të ndiheni si në shtëpinë tuaj, qoftë dhe për një natë, dhe cdo dëshire juaja kthehet në realitet.

Web    www.hoteldorocity.com
e-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo., Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel    : +355 4 2232 206
fax   : +355 4 2247 070

Yje jo aktivYje jo aktivYje jo aktivYje jo aktivYje jo aktiv

Texti i meposhtem eshte marre nga faqja e hotelit:

{mosimage}Hotel Castle Konti ju ofron shansin per tu kthyer mbrapsht ne kohe dhe te shijoni luksin e vetem dhe historine qe ju ofron qendrimi ne kete keshtjelle . Shikoni me kujdes kete zgjedhje te ralle qe eshte bazuar ne historin e familjes se madhe te Vrana Kontit figure historike prej kohes se Gjergj Kastriot Skenderbeut.

Leggi tutto...

Yje jo aktivYje jo aktivYje jo aktivYje jo aktivYje jo aktiv
Ju mirëpresim në mjediset tona çlodhese me një larmi ofertash për ditet tuaja të veçanta, seminare dhe mbledhje. Megjithëse vetëm 10 minuta nga qëndra e qytetit ndodhemi mes gjelbërimit, ajrit të pastër dhe qetësisë së malit të Dajtit dhe kodrave perreth. Ju keni në dispozicion tre sallat tona të seminareve se bashku me një të katërt në mbarim, të pajisura me mjete moderne për të lehtësuar sado pak trasmetimin e informacioneve gjatë mbledhjeve dhe seminareve.

Leggi tutto...

Albtourist.net - 2023